Видавництво Lantsuta

Аватар. Останній Володар Стихій. Книга 1: Обіцянка

Видавництво: LANTSUTA
Ліцензія

DARK HORSE

Серія

Аватар. Останній Володар Стихій

Автор

Джин Луен Янґ

Художник

GURIHIRU

Переклад

Віталій Данмер

Палітурка

тверда

Мова

українська

Формат

165х250 мм

Вік

9+

Кількість сторінок

232

Дата виходу

2021

ISBN

978-617-95006-X-X

Наявність: Є в наявності
  • 370.00грн
  • 330.00грн

Видання на стадії виробництва та з'явиться у продажі в березні 2021 року.

«Аватар. Останній Володар Стихій» виходить українською від видавництва Lantsuta!!!

Офіційне українське видання виходить у форматі Omnibus, перший том серії включає частини 1–3 Avatar: The Last Airbender - The Promise.

На Вас чекає новий графічний роман, намальований у стилі анімаційного серіалу, за ліцензією Niсkelodeon та Dark Horse Comics. Це продовження неймовірних пригод Аанґа та його друзів, що розпочинаються одразу ж після подій третього сезону улюбленого мультсеріалу.
Аанґ та його друзі знову об’єднуються у новій захопливій пригоді, де їм доведеться протистояти відразу цілій нації вогню! Коли план переселення колоністів з нації вогню, що жили в Королівстві Землі, пішов шкереберть, Лорд вогню Зуко та Король землі Куей опинилися на межі війни. У той час як Аанґ і Катара невтомно працюють заради досягнення миру між цими двома націями, Сокка допомагає Тоф підготувати її учнів - магів металу до захисту їхньої школи від суперників з класу магів вогню! Чи зможе Аанґ вчасно відновити мир між цими двома націями, чи його дружбу із Зуко буде зруйновано і світ знову порине у війну?
Цю історію написано лауреатом премії Айзнера та номінантом Національної книжкової премії Джином Луеном Янґом (етнічним китайцем, що народився у США) у тісній співпраці з творцями «Аватару» Брайяном Коніецко та Майклом Данте ДіМартіно, і наразі це найбільша пригода Аватара!

«Чудовий твір, діалоги настільки живі, що ви неначе чуєте голоси персонажів під час їх прочитання... Візуальна складова настільки досконала, що ви немов би продовжуєте дивитися свій улюблений мультсеріал. 10 з 10» ,- Comick Attack.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Аватар, Ланцута, Останній Володар Стихій, DarkHorse, Lantsuta, Promise, comics, комікси, Airbender