Видавництво Lantsuta
Графік релізів

Анонси видавництва Lantsuta

 У цьому розділі ви зможете ознайомитися з усіма новинками нашого видавництва, релізи яких заплановано на цей рік та на початок 2021 року.

Аватар. Останній Володар Стихій. Книга 1: Обіцянка (Омнібус видання)

Аватар. Останній Володар Стихій. Книга 1: Обіцянка (Омнібус видання)

Офіційне продовження хітової серії від Nickelodeon - Аватар. Останній Володар Стихій тепер вийде українською!!!

На Вас чекає новий графічний роман, намальований у стилі анімаційного серіалу, за ліцензією Niсkelodeon та Dark Horse Comics. Це продовження неймовірних пригод Аанґа та його друзів, що розпочинаються одразу ж після подій третього сезону улюбленого анімаційного серіалу.

Аанґ та його друзі знову об’єднуються у новій захопливій пригоді, де їм доведеться протистояти відразу цілій нації вогню! Коли план переселення колоністів з нації вогню, що жили в Королівстві Землі, пішов шкереберть, Лорд вогню Зуко та Король землі Куей опинилися на межі війни. У той час як Аанґ і Катара невтомно працюють заради досягнення миру між цими двома націями, Сокка допомагає Тоф підготувати її учнів, повелителів металу, до захисту їхньої школи від суперників з класу повелителів вогню! Чи зможе Аанґ вчасно відновити мир між цими двома націями, чи його дружбу із Зуко буде зруйновано і світ знову порине у війну?

Фаетон. Том 3: Дрімгакери

Фаетон. Том 3: Дрімгакери

На вас чекає продовження українського графічного роману Фаетон авторки Марії Ланцути.

Головні герої Нітан та Мар стоять на порозі розкриття таємниці, що спричиняє низку трагічних подій. У глибинах пам'яті Тео може знаходитися зачіпка, яка допоможе розкриттю злочинців. Але це розслідування виявляється вкрай небезпечним, бо за правилами злодіїв, усі, хто докопався до істини, повинні зустрітися з Дрімгакерами і неминуче загинути.
Чи зможуть головні герої встояти перед натиском нової загрози, ви дізнаєтеся в третьому томі графічного роману Фаетон: Дрімгакери.

Трансформери. Том 2: Розколини під твоіми ногами

Трансформери. Том 2: Розколини під твоіми ногами

Світанок нової ери починається разом з народженням нового всесвіту Трансформерів, де такі лідери як Оріон Пакс і Мегатрон змагаються за серця та розуми мешканців утопічного Кібертрону.У другому томі на вас чекають продовження захоплюючих пригод головних героїв.

Світ Кібертрону продовжує стрімко змінюватись і вже нічого в ньому не залишиться таким, як було раніше.

Довгий Джон Сілвер - Long John Silver

Довгий Джон Сілвер - Long John Silver

Шановні друзі та поціновувачі мальованих історій!

Перша в Україні ліцензійна ПІРАТКА!!!

Раді презентувати вашій увазі обіцяне BD (Bandes Dessinées - европейські комікси) за ліцензією DARGAUD.

⚡️Long John Silver ⚡️
Це сувора піратська казка, що проливає трохи світла на життя Довгого Джона Сілвера - пірата з "Острова Скарбів".
Ця історія є справжнім діамантом з колекції европейських мальованих історій та буде цікава усім шанувальникам гостросюжетного пригодницького жанру. А також надасть змогу читачам оцінити неперевершений європейський малюнок.

ЕнергоМорфні Могутні Рейнджери / Підлітки-Мутанти Черепашки-Ніндзя (Mighty Morphin Power Rangers / Teenage Mutant Ninja Turtles)

ЕнергоМорфні Могутні Рейнджери / Підлітки-Мутанти Черепашки-Ніндзя (Mighty Morphin Power Rangers / Teenage Mutant Ninja Turtles)

Пані та панове! Ми раді презентувати вашій увазі новий кросовер від BOOM Studio та IDW Publishing за ліцензіями nickelodeon та Hasbro.
Зустрічайте ЕнергоМорфні Могутні Рейнджери / Підлітки-Мутанти Черепашки-Ніндзя (Mighty Morphin Power Rangers/Teenage Mutant Ninja Turtles) вже у цьому році вийдуть українською.

Комікс буде видано у гарді з вибірковим лакуванням, 144 сторінки, формат 165х250 мм.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)