Видавництво Lantsuta

Оплата та повернення

Оплата

Ви можете оплатити замовлення за допомогою:

платіжної карти VISA або MasterCard будь якого банка;

платіжним сервісом Privat24;

накладеним платежем (опція недоступна для товарів з статусом "передзамовлення").

Банківською карткою VISA / MasterCard

    Оплата банківською карткою проводиться в автоматичному режимі через платіжний сервіс під час оформлення замовлення.

Відразу після оформлення ви перейдете на сторінку оплати, для введення даних карти або сканування QR коду.

Для цього ми використовуємо платіжну систему LiqPay, яка приймає до оплати будь які платіжни карти світу.

Платіжним сервісом Приват24, термінал ПриватБанку

Для оплати через термінал виберіть пункт оплати «Карткою, Приват24 або через термінал», далі на сторінці оплати — «Готівкою» і дотримуйтесь інструкцій. Також інструкцію ви можете подивитися за цим посиланням.

Накладеним платежем (оплата при отриманні)

При обранні варіанта "Післяплата" оплата здійснюється при отриманні замовлення у відділенні «Нової Пошти». Комісію поштової служби за використання послуги "Післяплати" сплачує Покупець. Мінімальна сума замовлення для "Післяплати" складає 100 грн.

Опція "накладений платіж" недоступна для товарів з статусом "передзамовлення".

Плата за грошовий переказ — 2% від суми замовлення + 20 грн за оформлення. При безкоштовній доставці грошовий переказ за рахунок покупця.


Повернення друкованої продукції

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню або обміну, передбаченого статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Але ми завжди можемо піти вам на зустріч, якщо буде така необхідність. Ситуації бувають різні, зверніться до нас — і ми постараємося знайти рішення.

Ми ретельно оглядаємо весь товар при отриманні з друкарень і перед відправкою клієнтам. При виявленні вами у товару недоліків або пошкоджень, які видно тільки під час використання або після відкриття упаковки, ми безкоштовно замінимо його або повернемо гроші, якщо заміна буде неможлива.

Звертаємо увагу, що специфіка друкованої продукції (її виробництво, зберігання і транспортування), така, що наявність невеликих вм'ятин, подряпин і інших незначних механічних пошкоджень із зовнішнього боку — неминуча.

Уважно перевіряйте товар в відділеннях Нової Пошти. У разі виявлення механічних пошкоджень при транспортуванні ви можете відмовитися від нього при оплаті післяплатою. Розмову з перевізником про пошкодження товару ми беремо на себе. У разі виявлення механічних пошкоджень при транспортуванні по передоплаті, зверніться до співробітника відділення.

Претензії до якості товару на наявність механічних пошкоджень із зовнішнього боку, після того, як він покине відділення Нової Пошти, не приймаються, так як після цього неможливо визначити етап появи пошкоджень.

У разі відмови від посилки без підстав або якщо відправлення не отримано протягом 5 днів з моменту прибуття (після 5 днів посилка автоматично повертається назад) при способі оплати післяплатою ми не зможемо надалі відправляти замовлення клієнта цим способом оплати.

У разі якщо відправлення не отримано протягом 5 днів з моменту прибуття (після 5 днів посилка автоматично повертається назад) при способі оплати карткою, через Приват24 або термінал самообслуговування замовлення може бути відправлене повторно після оплати покупцем транспортування відправлення в обидві сторони. Про вартість транспортування і способи оплати покупець буде сповіщений ел. поштою після отримання нами повернення.

Здійснюючи покупку в нашому Інттернет-магазині ви погоджуєтеся на все що наведене вище, приймаючи умови публічної оферти.