publisher Lantsuta
Аватар

Avatar: The Way of Water. The Visual Dictionary

Brand: LANTSUTA
Lisensing

Dorling Kindersley

Series

James Cameron’s AVATAR

Translate

Mariia Golovko

Binding

Hardcover

Language

ukrainian

Size

260х310 мм

Age

9+

Number of pages

128

Year

2023

ISBN

978-617-8202-08-8

Availability: In Stock
  • 1,050.00грн


Аватар: Шлях води. Ілюстрований словник українською!!!

Пориньте у глибини всесвіту «Аватар: Шлях води» з цим повним ілюстрованим посібником.

Створене у тісній співпраці з Lightstorm Entertainment Джеймса Кемерона і написане експертами, які працювали над фільмом, це офіційне видання наповнено приголомшливими ексклюзивними деталями. Цей, "обов’язковий до придбання", графічний словник знайомить Вас із персонажами, істотами, транспортними засобами, зброєю та локаціями з останньої пригоди в Пандорі.

Познайомтеся з наступним поколінням сім’ї Джейка Саллі та Нейтірі, включаючи таємничу Кірі та героїчного Нетеяма, а також їхніх нових сміливих союзників серед клану Меткайна. Відкрийте для себе величних тулкунів, швидкісних сківінгів та іншу фауну й флору океанів Пандори. Ознайомтеся з останніми приголомшливими транспортними засобами RDA та спеціалізованими розвідувальними військами під командуванням полковника Кворіча. Дізнайтеся про внутрішні механізми Брайдхед-Сіті та про священну бухту Предків.

Із передмовою Сігурні Вівер «Аватар: Шлях води. Ілюстрований словник» є ідеальним подарунком для шанувальників всесвіту АВАТАР будь-якого віку.

© 2023 20th Century Studios.Write a review

Please login or register to review

Frequently bought together

Tags: Аватар Джеймса Кемерона, Ланцута, Lantsuta, comics, комікси, DK, Dorling Kindersley, Шлях води, AVATAR, The Way of Water, The Visual Dictionary