Видавництво Lantsuta

Аватар. Останній Володар Стихій тепер вийде українською від видавництва Lantsuta!!!

Офіційне продовження хітової серії від Nickelodeon - Аватар. Останній Володар Стихій тепер вийде українською!!!


На Вас чекає новий графічний роман, намальований у стилі анімаційного серіалу, за ліцензією Niсkelodeon та Dark Horse Comics. Це продовження неймовірних пригод Аанґа та його друзів, що розпочинаються одразу ж після подій третього сезону улюбленого анімаційного серіалу.

Аанґ та його друзі знову об’єднуються у новій захопливій пригоді, де їм доведеться протистояти відразу цілій нації вогню! Коли план переселення колоністів з нації вогню, що жили в Королівстві Землі, пішов шкереберть, Лорд вогню Зуко та Король землі Куей опинилися на межі війни. У той час як Аанґ і Катара невтомно працюють заради досягнення миру між цими двома націями, Сокка допомагає Тоф підготувати її учнів, повелителів металу, до захисту їхньої школи від суперників з класу повелителів вогню! Чи зможе Аанґ вчасно відновити мир між цими двома націями, чи його дружбу із Зуко буде зруйновано і світ знову порине у війну?

Цю історію написано лауреатом премії Айзнера та номінантом Національної книжкової премії Джином Луеном Янґом (етнічним китайцем, що народився у США) у тісній співпраці з творцями «Аватару» Брайяном Коніецко та Майклом Данте ДіМартіно, і наразі це найбільша пригода Аватара! Це однотомне видання включає в себе три перші частини «Обіцянки»

«Чудовий твір, діалоги настільки живі, що ви неначе чуєте голоси персонажів під час їх прочитання... Візуальна складова настільки досконала, що ви немов би продовжуєте дивитися свій улюблений мультсеріал. 10 з 10» ,- Comick Attack.

Офіційне українське видання вийде у форматі Omnibus, перший том серії буде включати частини 1–3 Avatar: The Last Airbender - The Promise. Загалом серія буде налічувати 5 томів.

Перекладач Віталій Данмер.

Характеристики видання:

 - формат - 165 мм х 250 мм.

 - об'єм - 232 сторінки.

 - обкладинка - тверда з вибірковою ламінацією.

  • Аватар. Останній Володар Стихій тепер вийде українською від видавництва Lantsuta!!!

Теги: